Turite klausimų? Mes padėsime išspręsti Jūsų problemas!

Patikimos teisės paslaugos

Teisinės paslaugos

Kuo galime Jums padėti?

Kodėl mes?

Apie mus

Advokatų kontora Ernestas Bušmovičius ir partneriai buvo įsteigta 2005 m. rugpjūčio 1d. siekiant tikslo suburti profesionalių specialistų komandą, kuri leistų optimaliai ir efektyviai spręsti visas su teisiniais ginčais susijusias problemas. Advokatų kontoroje dirbantys advokatai -civilinės, baudžiamosios bei administracinės teisės sričių ekspertai turintys ne tik ilgametę teisinio darbo patirtį, bet taip pat ir teisininkai profesionalai, kurie sukauptas teisines žinias sugeba itin efektyviai ir profesionaliai taikyti atstovaujant ir ginant klientų interesus tiek ikiteisminio tyrimo institucijose, tiek ir teismuose.

Nuo pat pirmos advokatų kontoros gyvavimo dienos pagrindinis dėmesys yra sutelkiamas į individualų kiekvieno kliento problemos sprendimo būdą, todėl užtarnautas pasitikėjimas bei lojalumas klientui yra tik keletas rodiklių, parodančių kodėl didelis skaičius klientų patikėjo advokatų kontoros Ernestas Bušmovičius ir partneriai advokatams atstovauti jų interesus sprendžiant ginčus paveldėjimo, santuokos nutraukimo, išlaikymo priteisimo, skolų išieškojimo bylose, taip pat ginčuose, kurie susiję su nekilnojamaisiais daiktais ir daiktinėmis teisėmis į juos. Be to efektyvus ir operatyvus pažeistų asmens teisių gynimas, veiksmingas gynybos taktikos parinkimas bei nekaltumą patvirtinančių aplinkybių nustatymas, garantavo advokatų kontoros klientams nekaltumą baudžiamajame procese.

Per dviejų dešimtmečių laikotarpį advokatų kontoros Ernestas Bušmovičius ir partneriai advokatai užsirekomendavo tarp klientų tiek iš Lietuvos, tiek ir užsienio valstybių, kaip kompetentingi savo srities specialistai, inovatyviai sprendžiantys sudėtingas teisines problemas ir nepriekaištingai teikiantys teisines paslaugas.

Paslaugos

Mūsų teikiamos palsaugos

Civilinė teisė

Santuokų nutraukimas, išlaikymo priteisimas, paveldėjimas, skolų priteisimas ir t.t.


Bankrotas

Teisinių procedūrų visuma, kuomet skolininkas pareiškia apie savo negalėjimą įvykdyti finansinius įsipareigojimus kreditoriams

Darbo teisė

Atstovavimas visose bylose dėl darbo ginčų išsprendimo, atitinkamų dokumentų parengimas.


Baudžiamoji teisė

Liudytojų, nukentėjusiųjų atstovavimas, įtariamųjų, kaltinamųjų, teisiamųjų gynimas, procesinių dokumentų parengimas baudžiamosiose bylose.

Administracinė teisė

Atstovavimas visose administracinėse bylose, procesinių dokumentų parengimas.


Sutarčių sudarymas

Sutarčių teisė apima visuomeninius teisinius santykius, kurių pagrindinė priemonių arba santykių dalykas yra sutartis.

Atsiliepimai

Mūsų klientų atsiliepimai


Kontaktai

Mūsų kontaktai

Turite klausimu? Mes padėsime išspresti Jūsų problemas
Anglų Anglų Anglų +37060400911
Anglų Anglų Anglų +37061241679

Patikimos teisines paslaugos

Ačiū, Jūsų pranešimą gavome!
Error occurred while sending email. Please try again later.